Apartament w stylu skandynawskim

Dziś, nieco dla ochłody wnętrze w stylu skandynawskim, które poprzez swoją neutralność jest stylem ponadczasowym, odpornym na przemijające trendy
w modzie. Możemy się nim bawić, zmieniać różne elementy we wnętrzu związane
z naszym nastrojem, porą roku, okazją.

DesignByWomenTen  szwedzki apartament urządzony jest minimalistycznie z kroplą koloru.  Dominuje
w nim harmonia i funkcjonalność każdego pomieszczenia. Niewielka ilość sprzętu zapewnia tylko praktyczną wartość każdego z nich.

DesignByWomenProste, białe meble, naturalne tekstylia i paleta kolorów utrzymana w chłodnych bielach, szarościach, chmurnych błękitach, z akcentami czerni oraz czerwieni wprowadza spokój i porządek, co zapewnia wygodne życie domowe.

DesignByWomenStąd proste biurko, skromny, ale bardzo funkcjonalny regał i niewielka ilość dekoracji. To wystarczy, by móc przyjemnie pracować.DesignByWomenW skandynawskich wnętrzach bardzo ważna jest przestronność. Nie ma mowy
o zagracaniu, zaciemnianiu pokoju. O przejrzystość w mieszkaniu dbają ściany w zimnym odcieniu bieli i odsłonięte okna – by wpuścić jak najwięcej światła.

DesignByWomenDesignByWomenW salonie połączonym otwartymi drzwiami z jadalnią, uwagę przykuwa piękny, zabytkowy piec kaflowy. Bowiem w stylu skandynawskim możemy sprytnie mieszać stare z nowym, czy też łączyć przedmioty drogie z tanimi.DesignByWomenDesignByWomenKuchnia jest funkcjonalna bez zbędnych drobiazgów. DesignByWomenDesignByWomenŁazienka, tak jak i  całe mieszkanie urządzone jest w chłodnej bieli, przełamanej tylko kolorowymi dodatkami  czerwieni, zieleni  i brązu.DesignByWomenPrzedpokój jest prosty i funkcjonalny.

DesignByWomenDesignByWomenTaras zachęca do chwili odpoczynku.

Wnętrze skandynawskie to dbałość o najmniejszy szczegół, ale też radość
i spontaniczność. W prosty i funkcjonalny sposób możemy stworzyć wnętrze jasne, minimalistyczne, również poprzez dodanie  elementów z tworzyw sztucznych o mocnym akcencie kolorystycznym lub klasyczne z dużą ilością bibelotów.  Obowiązuje zasada – prostota, wygoda, bezpretensjonalność.

Anna

zdjęcia: alvhemmakleri.se

 

Dodaj komentarz