Towarzyska kuchnia w kolorze soczystej cytryny

Jedzenie to jedna z większych przyjemności w życiu, na którą wpływa sposób podania posiłku oraz otoczenie, w którym spożywamy.

DesignByWomen
Jas Design Build

Kiedy kuchnia jest połączona z jadalnią najlepiej pozwolić poszczególnym elementom wtopić się we wnętrze, stać się raczej przestrzenią towarzyską niż zbytnio podkreślać ich funkcje. Kuchnia zaprojektowana przez J.A.S. Design-Build jest częścią dobrze zaprojektowanej otwartej przestrzeni, podzielonej na interesujące kąciki o różnych przeznaczeniach. Udało się im zaprojektować przyjemną, energetyczną przestrzeń, zawierającą wszystkie funkcjonalne elementy.

DesignByWomen
Jas Design Build

Kuchnia jest duża, ale w żaden sposób nie ogranicza przestrzeni mieszkalnej. Urządzanie domu to łączenie starego z nowym, codzienności z wyjątkowością, portretów przodków z rysunkami dzieci. Dom będzie kojarzył się z odprężeniem, gdy uda się dopasować wnętrza do potrzeb domowników.

DesignByWomen
Jas Design Build
DesignByWomen
Jas Design Build

Kolor potrafi ożywiać i dodawać energii. Może poprawiać nastrój i wywoływać uśmiech. Nie ma lepszego sposobu na uśmiech niż nasycenie wnętrza pięknym kolorem. Kolor zmienia charakter wnętrza, urzeka, zachwyca, zaskakuje, dodaje mocy! Anna

DesignByWomen
Jas Design Build

 

 

Dodaj komentarz