Niezwykłe spotkania

W ostatnich tygodniach miałam okazję wziąć udział w dwóch spotkaniach organizowanych przez Kobiety dla Kobiet. Każde z nich było niezwykłe i inspirujące. Poznałam kobiety, które odniosły sukces w biznesie (czy to prowadząc swoje firmy czy pracując w korporacjach) oraz takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z własną firmą.

Magda i Ania, bo o nich chciałam napisać, postanowiły kilka miesięcy temu stworzyć ciekawe miejsce na mapie Bemowa i otworzyły Klubokawiarnię Jogi Babu. Miejsce niezwykłe, gdzie można nauczyć się lepić garnki, szyć na maszynie i zrobić własnoręcznie ażurową lampę.

Kiedy byłam tam wczoraj od progu przywitał mnie cudowny zapach ciasta. Powiedzieć, że poczułam się jak u mamy, to za mało:) Polecam to miejsce wszystkim, którzy cenią sobie chwile spędzone przy filiżance dobrej kawy lub herbaty. Do południa można tam w ciszy poczytać książkę. Później robi się trochę gwarno bo dzieci przychodzą na zajęcia, ale każda pora dnia w Jogi Babu ma swój urok.

Od wczoraj jest jeszcze jeden powód dla którego warto odwiedzić to miejsce. Każdy klient Klubokawiarni otrzyma kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie.

Do zobaczenia w Jogi Babu!

Miłego dnia, Joanna

zdjęcia Jogi Babu

Dodaj komentarz