Kosze wiklinowe – mój sposób na porządek

 

DesignBywomen
DesignByWomen

Kosze wiklinowe  znakomicie sprawdzają się w porządkowaniu domowego chaosu zarówno w kuchni, przedpokoju czy w łazience.

Wiklina już od wieków gości w naszych domach, służąc do wyrobu wielu przedmiotów codziennego użytku. W wiklinowych koszach była przechowywana żywność, ubrania i tkaniny oraz drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Obecnie na nowo odkrywamy ich oryginalną estetykę i ciekawe kolory. Coraz częściej możemy spotkać dodatki wiklinowe nie tylko w tradycyjnej brązowej kolorystyce, ale również białe, bordowe, szare, zielone.

DesignByWomen
DesignByWomen

Kosze wiklinowe możemy wykorzystać do wielu różnych zastosowań. W kuchni będą służyć do przechowywania warzyw i owoców – także suszonych.

DesignByWomen
Pottery Barn

Wiklina doskanale sprawdzi się też w łazience do przechowywania kosmetyków i brudnej bielizny.  Dzięki naturalnemu pochodzeniu i strukturze plecionki kosze wiklinowe z łatwością przepuszczają powietrze. Ponadto jest odporna na wilgoć i zabrudzenia.

DesignByWomen
Pottery Barn

Dla miłośników egzotyki godne polecenia są wiklinowe kosze z dodatkiem rattanu, bananowca czy bambusa. 

DesignByWomen
Houseathome

Kosze wiklinowe są doskonałym uzupełnieniem naszych wnętrz. Dzięki różnorodnym kształtom i rozmiarom mają one wiele zastosowań – i to w jaki sposób je wykorzystamy  zależy  tylko od naszej pomysłowości.

Anna

DesignByWomen
inspiracionline
DesignByWomen
Pottery Barn
DesignByWomen
inspiringinteriors
DesignBywomen
Houseathome

zdjęcia:designbywomen, potterybarn, inspiringinteriors, houseathome

Dodaj komentarz