26. maja Dzień Matki

Z dwóch powodów maj to wyjątkowy i piękny miesiąc. Po pierwsze wiosna coraz śmielej puka do drzwi a po drugie 26. świętujemy Dzień Matki. Wszystkim Mamom już dziś składamy najlepsze życzenia a niezdecydowanym podpowiadamy w jaki sposób mogą sprawić Mamie niespodziankę. Własnoręcznie upieczone ciasto albo piękna laurka to zawsze miły prezent, bez względu na to ile mamy lat:) Jeśli jednak ze względu na brak czasu albo talentu uznacie, że lepiej kupić prezent to zapraszamy po inspiracje na www.designbywomen.pl

Teraz piękne i miłe prezenty dla Mam dostępne są po atrakcyjnych cenach ponieważ specjalnie z tej okazji przygotowałyśmy 10% rabatu na cały asortyment.

Nasze propozycje na ten wyjątkowy dzień –

Łopatka i widelczyki do ciasta Katie Alice z kwiecistymi wzorami, w kolorze soczystej czerwieni lub delikatnego błękitu. Umilą każdy podwieczorek i spotkanie z przyjaciółmi przy filiżance herbaty.

 

Ramki na zdjęcia, w których zatrzymać możemy ulotne i niepowtarzalne chwile. W domu mojej Mamy stoi ich kilka w każdym pokoju. Kiedy zapytałam ją kiedyś dlaczego, odpowiedziała, że dzięki temu nie odczuwa tych kilkuset kilometrów, które nas dzielą. Bez względu na to gdzie przebywa, zawsze jej towarzyszę:)

 

Kosmetyczki bawełniane z kolekcji Cossy od Lene Bjerre Design. Różne rozmiary w zależności od potrzeb – na kosmetyki do torebki, weekendowy wyjazd do spa lub wakacje w Grecji.

Więcej pomysłów na www.designbywomen.pl . Serdecznie zapraszamy:)

Joanna i Renata z DesignByWomen

zdjęcia DesignByWomen (kaminski-art.com) & Lene Bjerre Design

Dodaj komentarz